↓ k navigaci

Krajské jarní turnaje mládeže 2021 - kadetky

Družstva jsou pro 1. kolo územně rozdělena do tří čtyřčlenných skupin A, B a C.

Vítězové skupin a nejlepší družstvo z 2. míst (body, počet vítězství, skóre) postupují pro 2. kolo do skupiny o 1. až 4. místo, zbývající družstva z 2. míst a dvě lepší družstva z 3. míst postupují do skupiny o skupiny o 5. až 8. místo, nejhorší družstvo z 3. míst a družstva ze 4. míst budou hrát ve skupině o 9. až 12. místo.

Ve skupinách se družstva utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Hraje se na venkovních hřištích. Všechny turnaje začínají v 10:00 hodin.

Pořadatelé pro 2. kolo budou určeni na základě výsledků 1 kola.

1. kolo – sobota 5.6.2021

Skupina A

1. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:2 (-15,-19)
2. Brandýs nad Labem - Kutná Hora 2:0 (19,10)
3. Benátky nad Jizerou - Kutná Hora 2:0 (8,16)
4. Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem 0:2 (-12,-19)
5. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 2:1 (-22,13,11)
6. Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem 2:0 (13,6)

Tabulka:

1. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 3 3 0 6  :  1 162  :  109 8
2. VK Benátky nad Jizerou 3 2 1 5  :  2 149  :  120 7
3. TJ SPARTA Kutná Hora 3 1 2 2  :  4 103  :  119 3
4. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 3 0 3 0  :  6 84  :  150 0

Skupina B

1. TJ Neratovice Neratovice - Kunice 2:0 (23,20)
2. Mělník B - Mělník A 0:2 (-16,-10)
3. Kunice - Mělník A 0:2 (-10,-19)
4. Neratovice - Mělník B 1:2 (-21,22,-12)
5. Mělník B - Kunice 2:0 (20,23)
6. Mělník A - Neratovice 2:0 (12,14)

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník A 3 3 0 6  :  0 150  :  81 9
2. TJ EMĚ Mělník B 3 2 1 4  :  3 138  :  151 5
3. TJ Neratovice 3 1 2 3  :  4 134  :  155 4
4. TJ Kunice 3 0 3 0  :  6 115  :  150 0

Skupina C

1. TJ Sokol Roztoky Roztoky - Rakovník 2:0 (14,21)
2. VK Benešovská - Hořovice 0:2 (-23,-14)
3. Rakovník - Hořovice 0:2 (-17,-18)
4. Roztoky - VK Benešovská 2:0 (24,22)
5. VK Benešovská - Rakovník 2:0 (12,16)
6. Hořovice - Roztoky 2:0 (11,23)

Tabulka:

1. TJ Spartak Hořovice 3 3 0 6  :  0 150  :  106 9
2. TJ Sokol Roztoky 3 2 1 4  :  2 135  :  131 6
3. VK Benešovská 1. volejbalová 3 1 2 2  :  4 133  :  129 3
4. VK Rakovník 3 0 3 0  :  6 98  :  150 0

2. kolo – sobota 19.6.2021

Skupina o 1. až 4. místo.

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Brandýs nad Labem Černý J./Večeřa J.
2. Benátky nad Jizerou - Mělník A
3. Brandýs nad Labem - Mělník A
4. Hořovice - Benátky nad Jizerou
5. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
6. Mělník A - Hořovice

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ EMĚ Mělník A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina o 5. až 8. místo.

1. TJ Sokol Roztoky Roztoky - VK Benešovská Seidlová D.
2. Neratovice - Mělník B
3. VK Benešovská - Mělník B
4. Roztoky - Neratovice
5. Neratovice - VK Benešovská
6. Mělník B - Roztoky

Tabulka:

5. VK Benešovská 1. volejbalová 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Sokol Roztoky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. TJ EMĚ Mělník B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
8. TJ Neratovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina o 9. až 12. místo.

1. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora Vlasák J./Nastoupil V.
2. Kunice - Rakovník
3. Kutná Hora - Rakovník
4. Kostomlaty nad Labem - Kunice
5. Kunice - Kutná Hora
6. Rakovník - Kostomlaty nad Labem

Tabulka:

9. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
10. TJ Kunice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
11. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
12. TJ SPARTA Kutná Hora 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0