↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "B" (2020-2021)

1. část

1. kolo - 3.10.2020

1. Příbram B - Dobříš Svoboda J.
2. Kladno - Roztoky Červený V.
3. Komárov A - Tuchlovice A Borovský ?.
4. Příbram B - Dobříš Svoboda J.
5. Kladno - Roztoky Červený V.
6. Komárov A - Tuchlovice A Borovský ?.

2. kolo - 10.10.2020

7. Tuchlovice A - Dobříš Borovský ?.
8. v 09:00 Roztoky - Komárov A Matas M.
9. Příbram B - Kladno Černý J.
10. Tuchlovice A - Dobříš Borovský ?.
11. v 13:00 Roztoky - Komárov A Matas M.
12. Příbram B - Kladno Černý J.

3. kolo - 17.10.2020

13. Kladno - Dobříš Dvořák D.
14. Komárov A - Příbram B Borovský ?.
15. Tuchlovice A - Roztoky Červený V.
16. Kladno - Dobříš Dvořák D.
17. Komárov A - Příbram B Borovský ?.
18. Tuchlovice A - Roztoky Červený V.

4. kolo - 24.10.2020

19. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70, v 11:00 Dobříš - Roztoky Velinov E.
20. Příbram B - Tuchlovice A Černý J.
21. Kladno - Komárov A Červený V.
22. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70, v 15:00 Dobříš - Roztoky Velinov E.
23. Příbram B - Tuchlovice A Černý J.
24. Kladno - Komárov A Červený V.

5. kolo - 7.11.2020

25. Komárov A - Dobříš
26. 21.11.2020 v 09:00 Tuchlovice A - Kladno
27. Roztoky - Příbram B
28. Komárov A - Dobříš
29. 21.11.2020 v 13:00 Tuchlovice A - Kladno
30. Roztoky - Příbram B

6. kolo - 14.11.2020

31. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70, v 11:00 Dobříš - Příbram B
32. v 09:00 Roztoky - Kladno
33. Tuchlovice A - Komárov A
34. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70, v 15:00 Dobříš - Příbram B
35. v 13:00 Roztoky - Kladno
36. Tuchlovice A - Komárov A

7. kolo - 28.11.2020

37. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70, v 11:00 Dobříš - Tuchlovice A
38. Komárov A - Roztoky
39. Kladno - Příbram B
40. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70, v 15:00 Dobříš - Tuchlovice A
41. Komárov A - Roztoky
42. Kladno - Příbram B

8. kolo - 5.12.2020

43. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 Dobříš - Kladno
44. Příbram B - Komárov A
45. v 09:00 Roztoky - Tuchlovice A
46. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 Dobříš - Kladno
47. Příbram B - Komárov A
48. v 13:00 Roztoky - Tuchlovice A

9. kolo - 9.1.2021

49. v 09:00 Roztoky - Dobříš
50. Tuchlovice A - Příbram B
51. Komárov A - Kladno
52. v 13:00 Roztoky - Dobříš
53. Tuchlovice A - Příbram B
54. Komárov A - Kladno

10. kolo - 16.1.2021

55. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 Dobříš - Komárov A
56. Kladno - Tuchlovice A
57. v 11:00 Příbram B - Roztoky
58. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 Dobříš - Komárov A
59. Kladno - Tuchlovice A
60. v 14:00 Příbram B - Roztoky

Tabulka:

1. Vavřinec Kladno 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Baník Příbram B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK Tuchlovice A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Sokol Roztoky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. KV Dobříš 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Sokol Komárov A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny. Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Pořadatelé:

1. kolo –  6. 2. 2021: družstva ze skupiny A
2. kolo – 13. 2. 2021: družstva ze skupiny B
3. kolo – 20. 2. 2021: družstva ze skupiny A
4. kolo –  6. 3. 2021: družstva ze skupiny B
5. kolo – 13. 3. 2021: družstva ze skupiny A
6. kolo – 20. 3. 2021: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo – 6. 2. 2021:  1.A – 3.B    2.A – 2.B    3.A – 1.B    4.A – 6.B    5.A – 5.B    6.A – 4.B  
2. kolo – 13. 2. 2021:  2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A    5.B – 4.A    4.B – 5.A    6.B – 6.A  
3. kolo – 20. 2. 2021:  1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B    4.A - 4.B    5.A - 6.B    6.A - 5.B  
4. kolo – 6. 3. 2021:  3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A    6.B - 4.A    5.B - 5.A    4.B - 6.A  
5. kolo – 13. 3. 2021:  1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B    4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 6.B  
6. kolo – 20. 3. 2021:  1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A    4.B – 4.A    6.B – 5.A    5.B – 6.A