↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "A" (2020-2021)

1. část

1. kolo - 3.10.2020

1. odloženo Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav
2. Neratovice A - Benátky nad Jizerou 3:0 (18,8,23)
3. v 09:00 Mělník - Benešov 3:1 (18,17,-21,22)
4. odloženo Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav
5. Neratovice A - Benátky nad Jizerou 3:0 (16,22,19)
6. v 13:00 Mělník - Benešov 3:0 (19,17,17)

2. kolo - 10.10.2020

7. Mladá Boleslav - Benešov 1:3 (18,-17,-23,-13)
8. Mělník - Benátky nad Jizerou 3:1 (15,20,-25,19)
9. v Neratovicích Brandýs nad Labem - Neratovice A 3:2 (-21,24,23,-21,13)
10. v 13:00 Mladá Boleslav - Benešov 2:3 (-19,23,19,-17,-13)
11. Mělník - Benátky nad Jizerou 3:0 (18,15,10)
12. v Neratovicích Brandýs nad Labem - Neratovice A 3:0 (19,21,23)

3. kolo - 17.10.2020

13. odloženo Neratovice A - Mladá Boleslav
14. odloženo Mělník - Brandýs nad Labem
15. odloženo, v 09:00 Benešov - Benátky nad Jizerou
16. odloženo Neratovice A - Mladá Boleslav
17. odloženo Mělník - Brandýs nad Labem
18. odloženo, v 13:00 Benešov - Benátky nad Jizerou

4. kolo - 24.10.2020

19. odloženo Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
20. odloženo Brandýs nad Labem - Benešov
21. odloženo Neratovice A - Mělník
22. odloženo, v 13:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
23. odloženo Brandýs nad Labem - Benešov
24. odloženo Neratovice A - Mělník

5. kolo - 7.11.2020

25. Mělník - Mladá Boleslav
26. v 09:00 Benešov - Neratovice A
27. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
28. Mělník - Mladá Boleslav
29. v 13:00 Benešov - Neratovice A
30. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem

6. kolo - 14.11.2020

31. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
32. Benátky nad Jizerou - Neratovice A
33. Benešov - Mělník
34. v 13:00 Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
35. Benátky nad Jizerou - Neratovice A
36. Benešov - Mělník

7. kolo - 28.11.2020

37. v 09:00 Benešov - Mladá Boleslav
38. Mělník - Benátky nad Jizerou
39. Neratovice A - Brandýs nad Labem
40. v 13:00 Benešov - Mladá Boleslav
41. Mělník - Benátky nad Jizerou
42. Neratovice A - Brandýs nad Labem

8. kolo - 5.12.2020

43. Mladá Boleslav - Neratovice A Studničný M.
44. Brandýs nad Labem - Mělník Strachanová I.
45. Benátky nad Jizerou - Benešov Louka P.
46. v 13:00 Mladá Boleslav - Neratovice A Studničný M.
47. Brandýs nad Labem - Mělník Strachanová I.
48. Benátky nad Jizerou - Benešov Louka P.

9. kolo - 9.1.2021

49. v 08:00 Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav
50. v 09:00 Benešov - Brandýs nad Labem
51. Mělník - Neratovice A
52. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav
53. v 13:00 Benešov - Brandýs nad Labem
54. Mělník - Neratovice A

10. kolo - 16.1.2021

55. Mladá Boleslav - Mělník
56. Neratovice A - Benešov
57. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
58. v 13:00 Mladá Boleslav - Mělník
59. Neratovice A - Benešov
60. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník 4 4 0 12  :  2 346  :  259 12
2. TJ Neratovice A 4 2 2 8  :  6 323  :  289 7
3. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 2 2 0 6  :  2 183  :  173 5
4. TJ Sokol Benešov u Prahy 4 2 2 7  :  9 335  :  348 5
5. Malibu volejbal Mladá Boleslav 2 0 2 3  :  6 177  :  200 1
6. VK Benátky nad Jizerou 4 0 4 1  :  12 230  :  325 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny. Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Pořadatelé:

1. kolo –  6. 2. 2021: družstva ze skupiny A
2. kolo – 13. 2. 2021: družstva ze skupiny B
3. kolo – 20. 2. 2021: družstva ze skupiny A
4. kolo –  6. 3. 2021: družstva ze skupiny B
5. kolo – 13. 3. 2021: družstva ze skupiny A
6. kolo – 20. 3. 2021: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo – 6. 2. 2021:  1.A – 3.B    2.A – 2.B    3.A – 1.B    4.A – 6.B    5.A – 5.B    6.A – 4.B  
2. kolo – 13. 2. 2021:  2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A    5.B – 4.A    4.B – 5.A    6.B – 6.A  
3. kolo – 20. 2. 2021:  1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B    4.A - 4.B    5.A - 6.B    6.A - 5.B  
4. kolo – 6. 3. 2021:  3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A    6.B - 4.A    5.B - 5.A    4.B - 6.A  
5. kolo – 13. 3. 2021:  1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B    4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 6.B  
6. kolo – 20. 3. 2021:  1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A    4.B – 4.A    6.B – 5.A    5.B – 6.A