↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "C" (2018-2019)

Základní část

1. kolo - 1.9.2018

1. Beroun - Hořovice
2. Zdice - Dobřichovice B
3. Králův Dvůr - Komárov B
4. Beroun - Hořovice
5. Zdice - Dobřichovice B
6. Králův Dvůr - Komárov B

2. kolo - 8.9.2018

7. Hořovice - Komárov B
8. Dobřichovice B - Králův Dvůr
9. Beroun - Zdice
10. Hořovice - Komárov B
11. Dobřichovice B - Králův Dvůr
12. Beroun - Zdice

3. kolo - 15.9.2018

13. Zdice - Hořovice
14. Králův Dvůr - Beroun
15. Komárov B - Dobřichovice B
16. Zdice - Hořovice
17. Králův Dvůr - Beroun
18. Komárov B - Dobřichovice B

4. kolo - 22.9.2018

19. Hořovice - Dobřichovice B
20. Beroun - Komárov B
21. Zdice - Králův Dvůr
22. Hořovice - Dobřichovice B
23. Beroun - Komárov B
24. Zdice - Králův Dvůr

5. kolo - 29.9.2018

25. Králův Dvůr - Hořovice
26. Komárov B - Zdice
27. Dobřichovice B - Beroun
28. Králův Dvůr - Hořovice
29. Komárov B - Zdice
30. Dobřichovice B - Beroun

6. kolo - 6.10.2018

31. Hořovice - Beroun
32. Dobřichovice B - Zdice
33. Komárov B - Králův Dvůr
34. Hořovice - Beroun
35. Dobřichovice B - Zdice
36. Komárov B - Králův Dvůr

7. kolo - 27.4.2019

37. Komárov B - Hořovice
38. Králův Dvůr - Dobřichovice B
39. Zdice - Beroun
40. Komárov B - Hořovice
41. Králův Dvůr - Dobřichovice B
42. Zdice - Beroun

8. kolo - 4.5.2019

43. Hořovice - Zdice
44. Beroun - Králův Dvůr
45. Dobřichovice B - Komárov B
46. Hořovice - Zdice
47. Beroun - Králův Dvůr
48. Dobřichovice B - Komárov B

9. kolo - 11.5.2019

49. Dobřichovice B - Hořovice
50. Komárov B - Beroun
51. Králův Dvůr - Zdice
52. Dobřichovice B - Hořovice
53. Komárov B - Beroun
54. Králův Dvůr - Zdice

10. kolo - 18.5.2019

55. Hořovice - Králův Dvůr
56. Zdice - Komárov B
57. Beroun - Dobřichovice B
58. Hořovice - Králův Dvůr
59. Zdice - Komárov B
60. Beroun - Dobřichovice B

Tabulka:

1. TJ Lokomotiva Beroun 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Lokomotiva Zdice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Sokol Králův Dvůr 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Sokol Komárov B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Dobřichovice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstvo na 5. a 6. místě ve skupině o 13.- 18. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 18. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 1. června a 8. června 2019. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2019-2020.