↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "C" (2018-2019)

Základní část

1. kolo - 1.9.2018

1. Beroun - Hořovice 0:3 (-18,-20,-16)
2. 12.9.2018 v 18:00 Zdice - Dobřichovice B 3:0 (24,15,22)
3. 17.9.2018 v 17:30 Králův Dvůr - Komárov B 0:3 (-16,-9,-18)
4. Beroun - Hořovice 1:3 (21,-18,-21,-17)
5. 12.9.2018 v 20:00 Zdice - Dobřichovice B 3:0 (22,20,22)
6. 17.9.2018 v 19:00 Králův Dvůr - Komárov B 1:3 (-12,22,-14,-20)

2. kolo - 8.9.2018

7. Hořovice - Komárov B 3:1 (20,-18,17,23)
8. Dobřichovice B - Králův Dvůr 3:0 (4,10,8)
9. Beroun - Zdice 0:3 (-16,-19,-13)
10. Hořovice - Komárov B 3:1 (20,18,-22,23)
11. Dobřichovice B - Králův Dvůr 3:0 (10,9,2)
12. Beroun - Zdice 0:3 (-8,-19,-22)

3. kolo - 19.9.2018

13. v 18:00 Zdice - Hořovice 3:0 (14,10,21)
14. 15.9.2018 Králův Dvůr - Beroun 0:3 (-18,-20,-13)
15. 15.9.2018 Komárov B - Dobřichovice B 0:3 (-20,-9,-17)
16. v 20:00 Zdice - Hořovice 3:0 (20,10,11)
17. 15.9.2018 Králův Dvůr - Beroun 0:3 (-22,-23,-15)
18. 15.9.2018 Komárov B - Dobřichovice B 0:3 (-17,-19,-20)

4. kolo - 22.9.2018

19. Hořovice - Dobřichovice B 1:3 (21,-24,-16,-12)
20. Beroun - Komárov B 2:3 (-19,20,22,-10,-9)
21. Zdice - Králův Dvůr 3:0 (10,10,14)
22. Hořovice - Dobřichovice B 0:3 (-14,-11,-21)
23. Beroun - Komárov B 1:3 (-18,22,-12,-19)
24. Zdice - Králův Dvůr 3:0 (12,9,9)

5. kolo - 30.9.2018

25. v 17:30 Králův Dvůr - Hořovice Velinov E.
26. 25.9.2018 v 18:00 Komárov B - Zdice Kolář M.
27. 23.9.2018 Dobřichovice B - Beroun Vladyka P.
28. v 19:00 Králův Dvůr - Hořovice Velinov E.
29. 25.9.2018 v 20:00 Komárov B - Zdice Kolář M.
30. 23.9.2018 v 13:00 Dobřichovice B - Beroun Vladyka P.

6. kolo - 6.10.2018

31. Hořovice - Beroun Borovský ?.
32. Dobřichovice B - Zdice Vladyka P.
33. Komárov B - Králův Dvůr Jisl J.
34. Hořovice - Beroun Borovský ?.
35. Dobřichovice B - Zdice Vladyka P.
36. Komárov B - Králův Dvůr Jisl J.

7. kolo - 27.4.2019

37. Komárov B - Hořovice
38. Králův Dvůr - Dobřichovice B
39. Zdice - Beroun
40. Komárov B - Hořovice
41. Králův Dvůr - Dobřichovice B
42. Zdice - Beroun

8. kolo - 4.5.2019

43. Hořovice - Zdice
44. Beroun - Králův Dvůr
45. Dobřichovice B - Komárov B
46. Hořovice - Zdice
47. Beroun - Králův Dvůr
48. Dobřichovice B - Komárov B

9. kolo - 11.5.2019

49. Dobřichovice B - Hořovice
50. Komárov B - Beroun
51. Králův Dvůr - Zdice
52. Dobřichovice B - Hořovice
53. Komárov B - Beroun
54. Králův Dvůr - Zdice

10. kolo - 18.5.2019

55. Hořovice - Králův Dvůr
56. Zdice - Komárov B
57. Beroun - Dobřichovice B
58. Hořovice - Králův Dvůr
59. Zdice - Komárov B
60. Beroun - Dobřichovice B

Tabulka:

1. TJ Lokomotiva Zdice 8 8 0 24  :  0 601  :  372 24
2. TJ Sokol Dobřichovice B 8 6 2 18  :  7 597  :  419 18
3. TJ Spartak Hořovice 8 4 4 13  :  15 570  :  628 12
4. TJ Sokol Komárov B 8 4 4 14  :  16 649  :  616 11
5. TJ Lokomotiva Beroun 8 2 6 10  :  18 544  :  636 7
6. TJ Sokol Králův Dvůr 8 0 8 1  :  24 332  :  622 0

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstvo na 5. a 6. místě ve skupině o 13.- 18. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 18. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 1. června a 8. června 2019. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2019-2020.