↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "B" (2018-2019)


Základní část

1. kolo - 1.9.2018

2. Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň 3:2 (22,20,-23,-20,13)
3. Odolena Voda - Tuchlovice B 3:0 (14,9,22)
5. Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň 3:1 (20,19,-11,23)
6. Odolena Voda - Tuchlovice B 3:0 (15,11,14)

2. kolo - 8.9.2018

8. Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-21,-23,-21)
9. Čelákovice - Brandýs nad Labem 3:0 (17,22,26)
11. Lázně Toušeň - Odolena Voda 1:3 (-14,-23,20,-18)
12. Čelákovice - Brandýs nad Labem 3:1 (-24,18,18,18)

3. kolo - 15.9.2018

14. Odolena Voda - Čelákovice 3:1 (18,22,-21,23)
15. Tuchlovice B - Lázně Toušeň 3:1 (21,-25,18,19)
17. Odolena Voda - Čelákovice 3:1 (-18,22,25,22)
18. Tuchlovice B - Lázně Toušeň 0:3 (-26,-8,-23)

4. kolo - 11.5.2019

20. Čelákovice - Tuchlovice B Šlechta J.
21. 22.9.2018 Odolena Voda - Brandýs nad Labem 3:0 (12,17,20)
23. Čelákovice - Tuchlovice B Šlechta J.
24. 22.9.2018 Odolena Voda - Brandýs nad Labem 3:1 (-28,14,19,14)

5. kolo - 16.9.2018

26. Tuchlovice B - Brandýs nad Labem 0:3 (-20,-13,-17)
27. 29.9.2018 Lázně Toušeň - Čelákovice Nastoupil V.
29. Tuchlovice B - Brandýs nad Labem 0:3 (-17,-14,-21)
30. 29.9.2018 Lázně Toušeň - Čelákovice Nastoupil V.

6. kolo - 6.10.2018

32. Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem Kobliha V.
33. Tuchlovice B - Odolena Voda Kubišta J.
35. Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem Kobliha V.
36. Tuchlovice B - Odolena Voda Kubišta J.

7. kolo - 27.4.2019

38. Odolena Voda - Lázně Toušeň
39. Brandýs nad Labem - Čelákovice
41. Odolena Voda - Lázně Toušeň
42. Brandýs nad Labem - Čelákovice

8. kolo - 4.5.2019

44. Čelákovice - Odolena Voda
45. Lázně Toušeň - Tuchlovice B
47. Čelákovice - Odolena Voda
48. Lázně Toušeň - Tuchlovice B

9. kolo - 22.9.2018

50. Tuchlovice B - Čelákovice 0:3 (-9,-18,-19)
51. 11.5.2019 Brandýs nad Labem - Odolena Voda
53. Tuchlovice B - Čelákovice 1:3 (-18,-20,19,-20)
54. 11.5.2019 Brandýs nad Labem - Odolena Voda

10. kolo - 18.5.2019

56. Brandýs nad Labem - Tuchlovice B
57. Čelákovice - Lázně Toušeň
59. Brandýs nad Labem - Tuchlovice B
60. Čelákovice - Lázně Toušeň

Tabulka:

1. SPP v Odoleně Vodě 8 8 0 24  :  4 689  :  538 24
2. VSC Čelákovice 6 4 2 14  :  8 528  :  465 12
3. TJ Sokol Brandýs nad Labem 8 4 4 14  :  15 615  :  649 11
4. PATRIOT Volejbal Lázně Toušeň 6 1 5 8  :  15 500  :  521 4
5. VK Tuchlovice B 8 1 7 4  :  22 473  :  632 3

Vítězové skupin (A, B, C) a dvě družstva z druhých míst s lepším výsledkem (body, počet vítězství, skóre) postupují do skupiny o 1. – 5. místo, zbývající družstvo z druhého místa, družstva z třetích míst a nejlepší družstvo ze čtvrtého místa budou hrát ve skupině o 6. – 10. místo, zbývající dvě družstva ze čtvrtých míst a družstva z pátých míst budou hrát ve skupině o 11. - 15. místo finálové části.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 5. místo, 6. až 10. místo a 11. až 15. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 1. června a 8. června 2019. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 5. místo postupují do KP I. třídy 2019-2020.