↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "B" (2018-2019)


Základní část

1. kolo - 1.9.2018

2. Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň
3. Odolena Voda - Tuchlovice B
5. Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň
6. Odolena Voda - Tuchlovice B

2. kolo - 8.9.2018

8. Lázně Toušeň - Odolena Voda
9. Čelákovice - Brandýs nad Labem
11. Lázně Toušeň - Odolena Voda
12. Čelákovice - Brandýs nad Labem

3. kolo - 15.9.2018

14. Odolena Voda - Čelákovice
15. Tuchlovice B - Lázně Toušeň
17. Odolena Voda - Čelákovice
18. Tuchlovice B - Lázně Toušeň

4. kolo - 22.9.2018

20. Čelákovice - Tuchlovice B
21. Brandýs nad Labem - Odolena Voda
23. Čelákovice - Tuchlovice B
24. Brandýs nad Labem - Odolena Voda

5. kolo - 29.9.2018

26. Tuchlovice B - Brandýs nad Labem
27. Lázně Toušeň - Čelákovice
29. Tuchlovice B - Brandýs nad Labem
30. Lázně Toušeň - Čelákovice

6. kolo - 6.10.2018

32. Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem
33. Tuchlovice B - Odolena Voda
35. Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem
36. Tuchlovice B - Odolena Voda

7. kolo - 27.4.2019

38. Odolena Voda - Lázně Toušeň
39. Brandýs nad Labem - Čelákovice
41. Odolena Voda - Lázně Toušeň
42. Brandýs nad Labem - Čelákovice

8. kolo - 4.5.2019

44. Čelákovice - Odolena Voda
45. Lázně Toušeň - Tuchlovice B
47. Čelákovice - Odolena Voda
48. Lázně Toušeň - Tuchlovice B

9. kolo - 11.5.2019

50. Tuchlovice B - Čelákovice
51. Odolena Voda - Brandýs nad Labem
53. Tuchlovice B - Čelákovice
54. Odolena Voda - Brandýs nad Labem

10. kolo - 18.5.2019

56. Brandýs nad Labem - Tuchlovice B
57. Čelákovice - Lázně Toušeň
59. Brandýs nad Labem - Tuchlovice B
60. Čelákovice - Lázně Toušeň

Tabulka:

1. VSC Čelákovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. SPP v Odoleně Vodě 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. VK Tuchlovice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. PATRIOT Volejbal Lázně Toušeň 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Vítězové skupin (A, B, C) a dvě družstva z druhých míst s lepším výsledkem (body, počet vítězství, skóre) postupují do skupiny o 1. – 5. místo, zbývající družstvo z druhého místa, družstva z třetích míst a nejlepší družstvo ze čtvrtého místa budou hrát ve skupině o 6. – 10. místo, zbývající dvě družstva ze čtvrtých míst a družstva z pátých míst budou hrát ve skupině o 11. - 15. místo finálové části.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 5. místo, 6. až 10. místo a 11. až 15. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 1. června a 8. června 2019. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 5. místo postupují do KP I. třídy 2019-2020.