↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - finálová část (2018-2019)


Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 5. místo, 6. až 10. místo a 11. až 15. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 1. června a 8. června 2019. Na každém turnaji se hraje systémem každý s každým. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety.

Skupina o 1. až 5. místo

Účastníky jsou vítězové základních skupin a dvě družstva z druhých míst s nejlepším výsledkem (body, počet vítězství, skóre).

První dvě družstva postupují do KP I. třídy 2019-2020.

1. kolo - 1.6.2019

1. VSC Čelákovice Čelákovice - Mladá Boleslav 1:2 (24,-22,-10)
2. 2 hřiště Odolena Voda - VK Rakovník 2:0 (16,18)
3. Mladá Boleslav - L. Rakovník 2:0 (17,17)
4. VK Rakovník - Čelákovice 0:2 (-16,-18)
5. L. Rakovník - Odolena Voda 0:2 (-18,-22)
6. Mladá Boleslav - VK Rakovník 2:0 (17,19)
7. Čelákovice - Odolena Voda 0:2 (-18,-18)
8. VK Rakovník - L. Rakovník 0:2 (-13,-21)
9. Odolena Voda - Mladá Boleslav 0:2 (-17,-17)
10. L. Rakovník - Čelákovice 2:1 (10,-27,11)

2. kolo - 8.6.2019

11. TJ Lokomotiva Rakovník a VK Rakovník L. Rakovník - VK Rakovník 2:1 (-19,22,9)
12. 2 hřiště Odolena Voda - Čelákovice 2:X
13. VK Rakovník - Mladá Boleslav 0:2 (-23,-21)
14. Čelákovice - L. Rakovník X:2
15. Mladá Boleslav - Odolena Voda 0:2 (-17,-18)
16. VK Rakovník - Čelákovice 2:X
17. L. Rakovník - Odolena Voda 0:2 (-22,-25)
18. Čelákovice - Mladá Boleslav X:2
19. Odolena Voda - VK Rakovník 2:0 (19,19)
20. Mladá Boleslav - L. Rakovník 2:1 (20,-20,11)

Tabulka:

1. SPP v Odoleně Vodě 8 7 1 14  :  2 386  :  280 21
2. VK PRASYL Mladá Boleslav 8 7 1 14  :  4 359  :  362 19
3. TJ Lokomotiva Rakovník 8 4 4 9  :  10 353  :  402 11
4. VK Rakovník 8 1 7 3  :  14 326  :  359 4
5. VSC Čelákovice 8 1 7 4  :  14 294  :  315 1

Skupina o 6. až 10. místo

Účastníky jsou nejhorší družstvo z druhého místa, družstva z třetích míst a nejlepší družstvo ze čtvrtého místa skupin základní části.

1. kolo - 1.6.2019

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou B - Brandýs nad Labem 0:2 (-28,-18)
2. 2 hřiště Kolín - Kutná Hora 2:X
3. Brandýs nad Labem - Sedlčany 1:2 (-23,15,-13)
4. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B X:2
5. Sedlčany - Kolín 2:0 (9,10)
6. Brandýs nad Labem - Kutná Hora 2:X
7. Benátky nad Jizerou B - Kolín 2:0 (14,20)
8. Kutná Hora - Sedlčany X:2
9. Kolín - Brandýs nad Labem 2:1 (23,-22,8)
10. Sedlčany - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-24,-23)

2. kolo - 8.6.2019

11. SK Volejbal Kolín Kolín - Sedlčany 2:0 (21,20)
12. 2 hřiště Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-22,-20)
13. Sedlčany - Brandýs nad Labem 0:2 (-23,-24)
14. Benátky nad Jizerou B - Kolín 2:0 (23,22)
15. Brandýs nad Labem - Kutná Hora 2:1 (16,-17,15)
16. Sedlčany - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-21,-22)
17. Kolín - Kutná Hora 0:2 (-19,-23)
18. Benátky nad Jizerou B - Brandýs nad Labem 2:0 (18,23)
19. Kutná Hora - Sedlčany 0:2 (-16,-19)
20. Brandýs nad Labem - Kolín 1:2 (-18,20,-3)

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou B 8 7 1 14  :  2 347  :  357 21
2. TJ Sokol Brandýs nad Labem 8 4 4 11  :  9 419  :  376 14
3. TJ Tatran Sedlčany 8 4 4 8  :  9 333  :  367 11
4. SK Volejbal Kolín 8 4 4 8  :  10 362  :  343 10
5. TJ Sparta Kutná Hora 8 1 7 3  :  14 283  :  301 0

Skupina o 11. až 15. místo

Účastníky jsou dvě nejhorší družstva ze čtvrtých míst a družstva z pátých míst skupin základní části.

1. kolo - 1.6.2019

1. TJ Sokol Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště B - Tuchlovice B 2:0 (16,9)
2. 2 hřiště Lázně Toušeň - Dobříš B 2:X
3. Tuchlovice B - Beroun 0:2 (-20,-17)
4. Dobříš B - Mnichovo Hradiště B X:2
5. Beroun - Lázně Toušeň 2:0 (16,19)
6. Tuchlovice B - Dobříš B 2:X
7. Mnichovo Hradiště B - Lázně Toušeň 2:0 (20,25)
8. Dobříš B - Beroun X:2
9. Lázně Toušeň - Tuchlovice B 2:0 (19,19)
10. Beroun - Mnichovo Hradiště B 2:1 (-20,17,13)

2. kolo - 8.6.2019

11. TJ Lokomotiva Beroun Beroun - Dobříš B 2:X
12. 2 hřiště Lázně Toušeň - Tuchlovice B 2:1 (15,-20,9)
13. Dobříš B - Mnichovo Hradiště B X:2
14. Tuchlovice B - Beroun 0:2 (-20,-15)
15. Mnichovo Hradiště B - Lázně Toušeň 2:0 (19,14)
16. Dobříš B - Tuchlovice B X:2
17. Beroun - Lázně Toušeň 1:2 (19,-17,-10)
18. Tuchlovice B - Mnichovo Hradiště B 0:2 (-17,-20)
19. Lázně Toušeň - Dobříš B 2:X
20. Mnichovo Hradiště B - Beroun 2:0 (18,14)

Tabulka:

1. TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 8 7 1 15  :  2 307  :  332 22
2. TJ Lokomotiva Beroun 8 6 2 13  :  5 344  :  321 18
3. PATRIOT Volejbal Lázně Toušeň 8 5 3 10  :  8 382  :  291 13
4. VK Tuchlovice B 8 2 6 5  :  12 271  :  360 7
5. KV Dobříš B 8 0 8 0  :  16 200  :  200 -8

Konečné pořadí

1. SPP v Odoleně Vodě
2. VK PRASYL Mladá Boleslav
3. TJ Lokomotiva Rakovník
4. VK Rakovník
5. VSC Čelákovice
6. VK Benátky nad Jizerou B
7. TJ Sokol Brandýs nad Labem
8. TJ Tatran Sedlčany
9. SK Volejbal Kolín
10. TJ Sparta Kutná Hora
11. TJ Sokol Mnichovo Hradiště B
12. TJ Lokomotiva Beroun
13. PATRIOT Volejbal Lázně Toušeň
14. VK Tuchlovice B
15. KV Dobříš B