↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žákyň - zimní část (2018-2019)

Úprava pravidla o postupu na podání

Zimní část (hrací den – neděle)

Družstva jsou rozdělena na základě výsledků podzimní části soutěže do 3 skupin:

1. výkonnostní skupina - 6 družstev
2. výkonnostní skupiny A a B - 5, resp. 6 družstev

Družstva se utkají v tělocvičnách systémem každý s každým třikrát (v šestičlenných skupinách), resp. čtyřikrát (v pětičlenné skupině) formou turnajů na 2 vítězné sety v těchto šesti termínech:
     11.11., 25.11., 9.12.2018, 13.1., 17.2., 17.3.2019

Jedno družstvo v pětičlenné skupině se 2 hřišti je pořadatelem 2 turnajů, všechna ostatní družstva jsou pořadatelem jednoho turnaje. Každé družstvo má v jednom termínu volno. Pořadí zápasů bude uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety.

Na základě výsledků zimní části postupují družstva do skupin pro 1. kolo jarní části (skupiny J1, J2 a J3).
Skupina J1: První 4 družstva z 1. výkonnostní skupiny a vítězové obou 2. výkonnostních skupin (6 účastníků).
Skupina J2: Družstva umístěná na 5. a 6. místě 1. výkonnostní skupiny, družstva na 2. a 3. místech obou 2. výkonnostních skupin (6 účastníků).
Skupina J3: Družstva umístěná na 4., 5. a 6. místech obou 2. výkonnostních skupin (5 účastníků).

1. výkonnostní skupina

1. kolo - 11.11.2018

1. SK Volejbal Kolín Kolín - Vavřinec Kladno A Hovorka M./Novotný V.
2. 2 hřiště Kostomlaty nad Labem - Roztoky
3. Kolín - Příbram
4. Vavřinec Kladno A - Roztoky
5. Příbram - Kostomlaty nad Labem
6. Roztoky - Kolín
7. Vavřinec Kladno A - Příbram
8. Kostomlaty nad Labem - Kolín

2. kolo - 25.11.2018

9. Vavřinec Kladno A Vavřinec Kladno A - Kostomlaty nad Labem Kníže J./Chowanioková K.
10. 2 hřiště Příbram - Kralupy A
11. Vavřinec Kladno A - Roztoky
12. Kostomlaty nad Labem - Kralupy A
13. Roztoky - Příbram
14. Kralupy A - Vavřinec Kladno A
15. Kostomlaty nad Labem - Roztoky
16. Příbram - Vavřinec Kladno A

3. kolo - 9.12.2018

17. TJ Baník Příbram Příbram - Kostomlaty nad Labem Černý J.
18. 1 hřiště Roztoky - Kolín
19. Kostomlaty nad Labem - Kralupy A
20. Příbram - Kolín
21. Kralupy A - Roztoky
22. Kolín - Kostomlaty nad Labem
23. Roztoky - Příbram

4. kolo - 13.1.2019

24. TJ Sokol Kostomlaty Kostomlaty nad Labem - Vavřinec Kladno A Nastoupil V.
25. 1 hřiště Kralupy A - Příbram
26. Vavřinec Kladno A - Kolín
27. Kostomlaty nad Labem - Příbram
28. Kolín - Kralupy A
29. Příbram - Vavřinec Kladno A
30. Kralupy A - Kostomlaty nad Labem

5. kolo - 17.2.2019

31. TJ Kralupy A Kralupy A - Roztoky Hrubý F./Šturm E.
32. 2 hřiště Kolín - Příbram
33. Kralupy A - Vavřinec Kladno A
34. Roztoky - Příbram
35. Vavřinec Kladno A - Kolín
36. Příbram - Kralupy A
37. Roztoky - Vavřinec Kladno A
38. Kolín - Kralupy A

6. kolo - 17.3.2019

39. TJ Sokol Roztoky u Prahy Roztoky - Kostomlaty nad Labem Majstríková R.
40. 1 hřiště Kralupy A - Kolín
41. Kostomlaty nad Labem - Vavřinec Kladno A
42. Roztoky - Kolín
43. Vavřinec Kladno A - Kralupy A
44. Kolín - Kostomlaty nad Labem
45. Kralupy A - Roztoky

Tabulka:

1. SK Volejbal Kolín 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Kralupy A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Sokol Roztoky u Prahy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. Vavřinec Kladno A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Baník Příbram 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

2. výkonnostní skupina A

1. kolo - 11.11.2018

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav Rakušan M./Kochman M.
2. 2 hřiště Brandýs nad Labem - Nymburk
3. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
4. Benátky nad Jizerou - Nymburk
5. Nymburk - Mladá Boleslav
6. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou

2. kolo - 25.11.2018

7. TJ Spartak Pečky Pečky - Nymburk Kladivo P.
8. 1 hřiště Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
9. Nymburk - Mladá Boleslav
10. Pečky - Benátky nad Jizerou
11. Benátky nad Jizerou - Nymburk
12. Mladá Boleslav - Pečky

3. kolo - 9.12.2018

13. Volleyball Nymburk Nymburk - Brandýs nad Labem Licek J./Nastoupil V.
14. 2 hřiště Pečky - Mladá Boleslav
15. Brandýs nad Labem - Pečky
16. Nymburk - Mladá Boleslav
17. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
18. Pečky - Nymburk

4. kolo - 13.1.2019

19. Volleyball Nymburk Nymburk - Mladá Boleslav Hovorka M./Licek J.
20. 2 hřiště Brandýs nad Labem - Pečky
21. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
22. Nymburk - Brandýs nad Labem
23. Pečky - Benátky nad Jizerou
24. Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav
25. Benátky nad Jizerou - Nymburk
26. Mladá Boleslav - Pečky
27. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
28. Pečky - Nymburk

5. kolo - 17.2.2019

29. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Pečky Kochman M./Vlasák J.
30. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
31. Pečky - Benátky nad Jizerou
32. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
33. Brandýs nad Labem - Pečky
34. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav

6. kolo - 17.3.2019

35. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou Šturm E.
36. 1 hřiště Nymburk - Pečky
37. Benátky nad Jizerou - Nymburk
38. Brandýs nad Labem - Pečky
39. Pečky - Benátky nad Jizerou
40. Nymburk - Brandýs nad Labem

Tabulka:

1. TJ Spartak Pečky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Volleyball Nymburk 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ AŠ Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

2. výkonnostní skupina B

1. kolo - 11.11.2018

1. TJ Kralupy B Kralupy B - Kunice Hrubý F./Kubišta J.
2. 2 hřiště Mělník - Vavřinec Kladno B
3. Kralupy B - Hořovice
4. Kunice - Vavřinec Kladno B
5. Hořovice - Mělník
6. Vavřinec Kladno B - Kralupy B
7. Kunice - Hořovice
8. Mělník - Kralupy B

2. kolo - 25.11.2018

9. Vavřinec Kladno B Vavřinec Kladno B - VK Benešovská Vladyka P./Hrubý F.
10. 2 hřiště Kralupy B - Hořovice
11. Vavřinec Kladno B - Mělník
12. VK Benešovská - Hořovice
13. Mělník - Kralupy B
14. Hořovice - Vavřinec Kladno B
15. VK Benešovská - Mělník
16. Kralupy B - Vavřinec Kladno B

3. kolo - 9.12.2018

17. VK Benešovská VK Benešovská - Hořovice Oyuntsetseg M./Velinov E.
18. 2 hřiště Kunice - Mělník
19. VK Benešovská - Kralupy B
20. Hořovice - Mělník
21. Kralupy B - Kunice
22. Mělník - VK Benešovská
23. Hořovice - Kralupy B
24. Kunice - VK Benešovská

4. kolo - 13.1.2019

25. TJ EMĚ Mělník Mělník - Kunice Koutný L.
26. 1 hřiště Kralupy B - Vavřinec Kladno B
27. Kunice - VK Benešovská
28. Mělník - Vavřinec Kladno B
29. VK Benešovská - Kralupy B
30. Vavřinec Kladno B - Kunice
31. Kralupy B - Mělník

5. kolo - 17.2.2019

32. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Mělník Vladyka P./Kníže J.
33. 2 hřiště Vavřinec Kladno B - VK Benešovská
34. Hořovice - Kunice
35. Mělník - VK Benešovská
36. Kunice - Vavřinec Kladno B
37. VK Benešovská - Hořovice
38. Mělník - Kunice
39. Vavřinec Kladno B - Hořovice

6. kolo - 17.3.2019

40. TJ Kunice Kunice - VK Benešovská Oyuntsetseg M.
41. 1 hřiště Hořovice - Vavřinec Kladno B
42. VK Benešovská - Kralupy B
43. Kunice - Hořovice
44. Vavřinec Kladno B - VK Benešovská
45. Kralupy B - Kunice

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Kralupy B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Vavřinec Kladno B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Kunice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. VK Benešovská 1. volejbalová 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Jarní část (hrací den – neděle)

Hraje se v tělocvičnách turnajově na 2 vítězné sety ve dvou termínech.

Do skupin 1. kola budou družstva zařazena na základě výsledků zimní části (viz výše). Na základě 1. kola družstva postupují, resp. sestupují do skupin 2. kola o konečné umístění a dle pořadí v 1. kole získávají družstva pro 2. kolo vstupní body.

1. kolo – 28.4 2019

Pořadateli jsou družstva s nejlepším výsledkem v zimní části se 2 hřišti.

Skupina J1 (6 účastníků).

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách každý s každým a následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím). Do skupin jsou družstva rozdělena dle umístění v zimní části. Ve skupině A jsou 1. a 4. družstvo z 1. výkonnostní skupiny a lepší družstvo (poměrově k počtu utkání) z jedné z 2. výkonnostních skupin, ve skupině B jsou 2. a 3. družstvo z 1. výkonnostní skupiny a horší družstvo (poměrově k počtu utkání) z jedné z 2. výkonnostních skupin.
V případě neúčasti některého z družstev bude turnaj sehrán systémem každý s každým.

Postup: První čtyři družstva do skupiny o 1. až 5. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: první družstvo 3 body, druhé družstvo 2 body, třetí družstvo 1 bod, čtvrté družstvo 0 bodů.

Sestup: Družstva na 5. a 6. místě do skupiny o 6. až 9. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: páté družstvo 2 body, šesté družstvo 1 bod.

Skupina J2 (6 účastníků).

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách každý s každým a následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím). Do skupin jsou družstva rozdělena dle umístění v zimní části. Ve skupině A jsou 5. družstvo z 1. výkonnostní skupiny, horší družstvo (poměrově k počtu utkání) z 2. místa jedné z 2. výkonnostních skupin a družstvo z 3. místa druhé výkonnostní skupiny, ve skupině B jsou 6. družstvo z 1. výkonnostní skupiny, lepší družstvo (poměrově k počtu utkání) z 2. místa jedné z 2. výkonnostních skupin a družstvo z 3. místa druhé výkonnostní skupiny.
V případě neúčasti některého z družstev bude turnaj sehrán systémem každý s každým.

Postup: První družstvo do skupiny o 1. až 5. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: první družstvo 0 bodů.

Postup: Družstva na 2. a 3. místě do skupiny o 6. až 9. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: druhé družstvo 1 bod, třetí družstvo 0 bodů.

Postup: Družstva na 4. a 5. místě do skupiny o 10. až 13. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: čtvrté družstvo 2 body, páté družstvo 1 bod.

Sestup: Družstvo na 6. místě do skupiny o 14. až 17. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: šesté družstvo 2 body.

Skupina J3 (5 účastníků).

Hraje se systémem každý s každým.

Postup: První dvě družstva do skupiny o 10. až 13. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: první družstvo 1 bod, druhé družstvo 0 bodů.

Sestup: Družstva na 3 až 5. místě do skupiny o 14. až 17. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: třetí družstvo 2 body, čtvrté družstvo 1 bod, páté družstvo 0 bodů..

2. kolo – 12.5 2019

Hraje se turnajově o konečné umístění, na každém turnaji systémem každý s každým. Pořadateli jsou družstva s nejlepším umístěním v 1. kole se 2 hřišti, která nepořádala turnaj 1. kola.

Skupina o 1. až 5. místo (vstupní body – 3,2,1,0,0).

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje.

Skupina o 6. až 9. místo (vstupní body – 2,1,0,0).
Skupina o 10. až 13. místo (vstupní body – 2,1,1,0).
Skupina o 14. až 17. místo (vstupní body – 2,2,1,0).

 

Do první části Mistrovství ČR mladších žákyň, která se uskuteční se uskuteční 6.-7.4.2019,se může přihlásit jakýkoliv účastník KP mladších žákyň. Druhá část Mistrovství ČR proběhne 12.-14.4.2018 a třetí finálová část 3.-5.5.2019.