↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "B" (2017-2018)

1. část

1. kolo - 07.10.2017

1. v 11:00 Roztoky B - Neratovice Hrubý F.
2. v 09:00 Tuchlovice A - Komárov A Ibl T.
3. v 11:00 Dobříš - Rakovník Tvrz J.
4. v 15:00 Roztoky B - Neratovice Hrubý F.
5. v 13:00 Tuchlovice A - Komárov A Ibl T.
6. v 13:00 Dobříš - Rakovník Tvrz J.

2. kolo - 14.10.2017

7. Neratovice - Rakovník Šturm E.
8. Komárov A - Dobříš Kolář M.
9. v 09:00 Roztoky B - Tuchlovice A Hrubý F.
10. Neratovice - Rakovník Šturm E.
11. Komárov A - Dobříš Kolář M.
12. v 13:00 Roztoky B - Tuchlovice A Hrubý F.

3. kolo - 21.10.2017

13. v 09:00 Tuchlovice A - Neratovice Ibl T.
14. Dobříš - Roztoky B Černý J.
15. Rakovník - Komárov A Němeček J.
16. v 13:00 Tuchlovice A - Neratovice Ibl T.
17. Dobříš - Roztoky B Černý J.
18. Rakovník - Komárov A Němeček J.

4. kolo - 04.11.2017

19. Komárov A - Neratovice Kolář M.
20. v 09:00 Roztoky B - Rakovník Tvrz J.
21. v 09:00 Tuchlovice A - Dobříš Borovský Š.
22. Komárov A - Neratovice Kolář M.
23. v 13:00 Roztoky B - Rakovník Tvrz J.
24. v 13:00 Tuchlovice A - Dobříš Borovský Š.

5. kolo - 11.11.2017

25. Dobříš - Neratovice Šlechta J.
26. Rakovník - Tuchlovice A Němeček J.
27. Komárov A - Roztoky B Borovský Š.
28. Dobříš - Neratovice Šlechta J.
29. Rakovník - Tuchlovice A Němeček J.
30. Komárov A - Roztoky B Borovský Š.

6. kolo - 25.11.2017

31. Neratovice - Roztoky B Koutný L.
32. Komárov A - Tuchlovice A Kolář M.
33. Rakovník - Dobříš Němeček J.
34. Neratovice - Roztoky B Koutný L.
35. Komárov A - Tuchlovice A Kolář M.
36. Rakovník - Dobříš Němeček J.

7. kolo - 02.12.2017

37. Rakovník - Neratovice Němeček J.
38. Dobříš - Komárov A Tvrz J.
39. v 09:00 Tuchlovice A - Roztoky B Borovský Š.
40. Rakovník - Neratovice Němeček J.
41. Dobříš - Komárov A Tvrz J.
42. v 13:00 Tuchlovice A - Roztoky B Borovský Š.

8. kolo - 09.12.2017

43. Neratovice - Tuchlovice A Šturm E.
44. Roztoky B - Dobříš Hrubý F.
45. Komárov A - Rakovník Kolář M.
46. Neratovice - Tuchlovice A Šturm E.
47. Roztoky B - Dobříš Hrubý F.
48. Komárov A - Rakovník Kolář M.

9. kolo - 13.01.2018

49. Neratovice - Komárov A Šturm E.
50. Rakovník - Roztoky B Němeček J.
51. Dobříš - Tuchlovice A Kalina J.
52. Neratovice - Komárov A Šturm E.
53. Rakovník - Roztoky B Němeček J.
54. Dobříš - Tuchlovice A Kalina J.

10. kolo - 20.01.2018

55. Neratovice - Dobříš Koutný L.
56. v 09:00 Tuchlovice A - Rakovník Ibl J.
57. Roztoky B - Komárov A Hrubý F.
58. Neratovice - Dobříš Koutný L.
59. v 13:00 Tuchlovice A - Rakovník Ibl J.
60. Roztoky B - Komárov A Hrubý F.

Tabulka:

1. TJ Sokol Roztoky u Prahy B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. VK Tuchlovice A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. KV Dobříš 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Komárov A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Neratovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny.

Pořadatelé:

1. kolo – 10. 2. 2018: družstva ze skupiny A
2. kolo – 17. 2. 2018: družstva ze skupiny B
3. kolo – 24. 2. 2018: družstva ze skupiny A
4. kolo – 10. 3. 2018: družstva ze skupiny B
5. kolo – 17. 3. 2018: družstva ze skupiny A
6. kolo – 24. 3. 2018: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo - 10. 2. 2018:   1.A – 3.B   2.A – 2.B    3.A – 1.B      4.A – 6.B    5.A – 5.B    6.A – 4.B
2. kolo - 17. 2. 2018:   2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A      5.B – 4.A    4.B – 5.A    6.B – 6.A
3. kolo - 24. 2. 2018:   1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B      4.A – 4.B    5.A – 6.B    6.A – 5.B
4. kolo - 10. 3. 2018:   3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A      6.B – 4.A    5.B – 5.A    4.B – 6.A
5. kolo - 17. 3. 2018:   1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B      4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 6.B
6. kolo - 24. 3. 2018:   1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A      4.B – 4.A    6.B – 5.A    5.B – 6.A