↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "B" (2017-2018)

1. část

1. kolo - 07.10.2017

1. v 11:00 Roztoky B - Neratovice 3:0 (7,4,20)
2. v 09:00 Tuchlovice A - Komárov A 0:3 (-16,-15,-22)
3. ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince, v 11:00 Dobříš - Rakovník 3:1 (16,-19,20,26)
4. v 15:00 Roztoky B - Neratovice 3:0 (15,15,14)
5. v 13:00 Tuchlovice A - Komárov A 0:3 (-22,-17,-21)
6. ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince, v 13:00 Dobříš - Rakovník 0:3 (-15,-22,-22)

2. kolo - 14.10.2017

7. Neratovice - Rakovník 2:3 (21,-16,21,-19,-6)
8. Komárov A - Dobříš 0:3 (-15,-23,-20)
9. v 09:00 Roztoky B - Tuchlovice A 3:1 (-24,16,17,8)
10. Neratovice - Rakovník 1:3 (-19,22,-20,-19)
11. Komárov A - Dobříš 3:0 (18,13,8)
12. v 13:00 Roztoky B - Tuchlovice A 3:0 (17,12,25)

3. kolo - 21.10.2017

13. v 09:00 Tuchlovice A - Neratovice 1:3 (-22,-14,14,-21)
14. ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince, v 11:00 Dobříš - Roztoky B 0:3 (-17,-18,-20)
15. Rakovník - Komárov A 2:3 (-23,19,25,-23,-9)
16. v 13:00 Tuchlovice A - Neratovice 3:0 (18,13,17)
17. ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince, v 15:00 Dobříš - Roztoky B 1:3 (-21,23,-5,-23)
18. Rakovník - Komárov A 3:1 (-20,22,15,15)

4. kolo - 04.11.2017

19. Komárov A - Neratovice 3:0 (17,16,18)
20. v 09:00 Roztoky B - Rakovník 0:3 (-22,-16,-27)
21. v 09:00 Tuchlovice A - Dobříš 3:2 (25,23,-23,-18,8)
22. Komárov A - Neratovice 3:0 (16,22,15)
23. v 13:00 Roztoky B - Rakovník 1:3 (-22,16,-8,-14)
24. v 13:00 Tuchlovice A - Dobříš 3:1 (14,21,-28,23)

5. kolo - 11.11.2017

25. v 11:00 Dobříš - Neratovice 3:1 (-27,21,21,18)
26. Rakovník - Tuchlovice A 3:0 (15,21,23)
27. Komárov A - Roztoky B 3:1 (-20,16,22,11)
28. v 15:00 Dobříš - Neratovice 0:3 (-21,-23,-20)
29. Rakovník - Tuchlovice A 3:1 (22,-23,11,22)
30. Komárov A - Roztoky B 3:1 (-18,18,16,19)

6. kolo - 25.11.2017

31. Neratovice - Roztoky B Koutný L.
32. Komárov A - Tuchlovice A Kolář M.
33. Rakovník - Dobříš Němeček J.
34. Neratovice - Roztoky B Koutný L.
35. Komárov A - Tuchlovice A Kolář M.
36. Rakovník - Dobříš Němeček J.

7. kolo - 02.12.2017

37. Rakovník - Neratovice Němeček J.
38. ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince, v 11:00 Dobříš - Komárov A Tvrz J.
39. v 09:00 Tuchlovice A - Roztoky B Borovský Š.
40. Rakovník - Neratovice Němeček J.
41. ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince, v 15:00 Dobříš - Komárov A Tvrz J.
42. v 13:00 Tuchlovice A - Roztoky B Borovský Š.

8. kolo - 09.12.2017

43. Neratovice - Tuchlovice A Šturm E.
44. Roztoky B - Dobříš Hrubý F.
45. Komárov A - Rakovník Kolář M.
46. Neratovice - Tuchlovice A Šturm E.
47. Roztoky B - Dobříš Hrubý F.
48. Komárov A - Rakovník Kolář M.

9. kolo - 13.01.2018

49. Neratovice - Komárov A Šturm E.
50. Rakovník - Roztoky B Němeček J.
51. Dobříš - Tuchlovice A Kalina J.
52. Neratovice - Komárov A Šturm E.
53. Rakovník - Roztoky B Němeček J.
54. Dobříš - Tuchlovice A Kalina J.

10. kolo - 20.01.2018

55. Neratovice - Dobříš Koutný L.
56. v 09:00 Tuchlovice A - Rakovník Ibl J.
57. Roztoky B - Komárov A Hrubý F.
58. Neratovice - Dobříš Koutný L.
59. v 13:00 Tuchlovice A - Rakovník Ibl J.
60. Roztoky B - Komárov A Hrubý F.

Tabulka:

1. VK Rakovník 10 8 2 27  :  12 911  :  789 24
2. TJ Sokol Komárov A 10 8 2 25  :  10 807  :  685 23
3. TJ Sokol Roztoky u Prahy B 10 6 4 21  :  14 785  :  683 18
4. KV Dobříš 10 3 7 13  :  23 759  :  843 10
5. VK Tuchlovice A 10 3 7 12  :  24 741  :  830 8
6. TJ Neratovice 10 2 8 10  :  25 654  :  827 7

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny.

Pořadatelé:

1. kolo – 10. 2. 2018: družstva ze skupiny A
2. kolo – 17. 2. 2018: družstva ze skupiny B
3. kolo – 24. 2. 2018: družstva ze skupiny A
4. kolo – 10. 3. 2018: družstva ze skupiny B
5. kolo – 17. 3. 2018: družstva ze skupiny A
6. kolo – 24. 3. 2018: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo - 10. 2. 2018:   1.A – 3.B   2.A – 2.B    3.A – 1.B      4.A – 6.B    5.A – 5.B    6.A – 4.B
2. kolo - 17. 2. 2018:   2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A      5.B – 4.A    4.B – 5.A    6.B – 6.A
3. kolo - 24. 2. 2018:   1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B      4.A – 4.B    5.A – 6.B    6.A – 5.B
4. kolo - 10. 3. 2018:   3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A      6.B – 4.A    5.B – 5.A    4.B – 6.A
5. kolo - 17. 3. 2018:   1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B      4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 6.B
6. kolo - 24. 3. 2018:   1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A      4.B – 4.A    6.B – 5.A    5.B – 6.A