↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - finálová část (2017-2018)


Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 2. června a 9. června 2018. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety.

Skupina o 1. až 6. místo

Účastníky jsou první dvě družstva ze skupin základní části.

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách A a B systémem každý s každým a po té následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím).

Do celkového hodnocení získávají družstva body dle pořadí na jednotlivých turnajích sestupně od 6 bodů (za 1. místo) až do 1 bodu (za 6. místo). Pokud se družstvo turnaje nezúčastní, nezíská žádný bod. V případě rovnosti bodů je v konečném pořadí na lepším místě družstvo lépe umístěné na druhém turnaji.

Upozornění: Pokud se některého turnaje nezúčastní plný počet 6 družstev, bude turnaj sehrán systémem každý s každým.

První dvě družstva postupují do KP I. třídy 2018-2019.

1. turnaj – 2.6 2018, pořadatel VK Benátky nad Jizerou

Z účasti na turnaji se odhlásilo družstvo KV Dobříš B. Turnaj bude sehrán systémem každý s každým.

1. kolo - 02.06.2019

1. Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda 1:2 (-24,23,-8)
2. 2 hřiště Mladá Boleslav - Mělník 0:2 (-16,-16)
3. Odolena Voda - L. Rakovník 2:0 (16,18)
4. Mělník - Benátky nad Jizerou B 2:0 (20,22)
5. L. Rakovník - Mladá Boleslav 1:2 (-20,23,-13)
6. Mělník - Odolena Voda 2:0 (22,18)
7. Benátky nad Jizerou B - L. Rakovník 0:2 (-18,-23)
8. Odolena Voda - Mladá Boleslav 1:2 (-21,14,-11)
9. L. Rakovník - Mělník 2:1 (-20,22,13)
10. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B 2:0 (17,20)

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník 4 3 1 7  :  2 210  :  174 10
2. VK PRASYL Mladá Boleslav 4 3 1 6  :  4 199  :  202 7
3. SPP v Odoleně Vodě 4 2 2 5  :  5 211  :  195 6
4. TJ Lokomotiva Rakovník 4 2 2 5  :  5 202  :  214 6
5. VK Benátky nad Jizerou B 4 0 4 1  :  8 177  :  214 1
6. KV Dobříš B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

2. turnaj – 9.6 2018, pořadatel TJ Lokomotiva Rakovník

Z účasti na turnaji se odhlásila družstva VK Benátky nad Jizerou B a KV Dobříš B. Turnaj bude sehrán systémem každý s každým.

1. kolo - 09.06.2019

1. TJ Lokomotiva Rakovník L. Rakovník - Mladá Boleslav 2:0 (12,13)
2. 2 hřiště Odolena Voda - Mělník 2:1 (20,-20,12)
3. Mladá Boleslav - Odolena Voda 0:2 (-19,-23)
4. L. Rakovník - Mělník 2:0 (23,18)
5. Mělník - Mladá Boleslav 2:0 (17,15)
6. Odolena Voda - L. Rakovník 0:2 (-24,-24)

Tabulka:

1. TJ Lokomotiva Rakovník 3 3 0 6  :  0 152  :  114 9
2. SPP v Odoleně Vodě 3 2 1 4  :  3 158  :  151 5
3. TJ EMĚ Mělník 3 1 2 3  :  4 148  :  142 4
4. KV Dobříš B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. VK Benátky nad Jizerou B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. VK PRASYL Mladá Boleslav 3 0 3 0  :  6 99  :  150 0

Pořadí

1. TJ EMĚ Mělník 10
2. TJ Lokomotiva Rakovník 9
3. SPP v Odoleně Vodě 9
4. VK PRASYL Mladá Boleslav 8
5. VK Benátky nad Jizerou B 2
6. KV Dobříš B 0

Skupina o 7. až 12. místo

Účastníky jsou třetí a čtvrtá družstva ze skupin základní části.

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách A a B systémem každý s každým a po té následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím).

Do celkového hodnocení získávají družstva body dle pořadí na jednotlivých turnajích sestupně od 6 bodů (za 1. místo) až do 1 bodu (za 6. místo). Pokud se družstvo turnaje nezúčastní, nezíská žádný bod. V případě rovnosti bodů je v konečném pořadí na lepším místě družstvo lépe umístěné na druhém turnaji.

Upozornění: Pokud se některého turnaje nezúčastní plný počet 6 družstev, bude turnaj sehrán systémem každý s každým.

1. turnaj – 2.6 2018, pořadatel TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Do skupin jsou družstva rozdělena dle dosažených výsledků v základní části tak, aby dvě družstva z jedné skupiny základní části hrála v různých skupinách. Do skupiny A je zařazeno družstvo umístěné na třetím místě jedné ze skupin základní části s nejlepším výsledkem (v procentovém vyjádření k počtu utkání družstva), do skupiny B zbývající družstva umístěná na třetích místech skupin základní části.

Skupina A

1. kolo - 02.06.2019

1. TJ Sokol Mnichovo Hradiště Čelákovice - Kutná Hora 1:2 (20,-22,-10)
3. Kutná Hora - VK Rakovník 0:2 (-17,-26)
5. VK Rakovník - Čelákovice 2:1 (10,-18,9)

Tabulka:

1. VK Rakovník 2 2 0 4  :  1 111  :  87 5
2. TJ Sparta Kutná Hora 2 1 1 2  :  3 103  :  110 2
3. VSC Čelákovice 2 0 2 2  :  4 101  :  118 2
Skupina B

1. kolo - 02.06.2019

2. TJ Sokol Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště B - Brandýs nad Labem 1:2 (-15,19,-11)
4. Brandýs nad Labem - Hořovice 2:0 (24,24)
6. Hořovice - Mnichovo Hradiště B 0:2 (-13,-20)

Tabulka:

1. TJ Sokol Brandýs nad Labem 2 2 0 4  :  1 111  :  99 5
2. TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 2 1 1 3  :  2 101  :  92 4
3. TJ Spartak Hořovice 2 0 2 0  :  4 81  :  102 0
Utkání o umístění

7. (5-6) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny B
8. (3-4) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny B
9. (1-2) první ze skupiny A – první ze skupiny B

7. o 5. místo Čelákovice - Hořovice 0:2 (-22,-22)
8. o 3. místo Kutná Hora - Mnichovo Hradiště B 2:1 (-18,20,10)
9. o 1. místo VK Rakovník - Brandýs nad Labem 2:1 (-21,20,8)

2. turnaj – 9.6 2018, pořadatel TJ Spartak Hořovice

Z účasti na turnaji se odhlásilo VSC Čelákovice. Turnaj bude sehrán systémem každý s každým.

1. kolo - 09.06.2019

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - VK Rakovník 1:2 (23,-18,-13)
2. 2 hřiště Brandýs nad Labem - Mnichovo Hradiště B 1:2 (15,-21,-10)
3. Kutná Hora - VK Rakovník 2:0 (24,22)
4. Mnichovo Hradiště B - Hořovice 2:0 (19,21)
5. Brandýs nad Labem - Kutná Hora 1:2 (-15,26,-10)
6. VK Rakovník - Mnichovo Hradiště B 1:2 (-17,21,-7)
7. Hořovice - Brandýs nad Labem 2:1 (-25,24,11)
8. Mnichovo Hradiště B - Kutná Hora 0:2 (-21,-16)
9. VK Rakovník - Brandýs nad Labem 2:0 (22,20)
10. Kutná Hora - Hořovice 1:2 (-17,16,-13)

Tabulka:

1. TJ Sparta Kutná Hora 4 3 1 7  :  3 222  :  192 9
2. TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 4 3 1 6  :  4 203  :  195 7
3. VK Rakovník 4 2 2 5  :  5 208  :  210 6
4. TJ Spartak Hořovice 4 2 2 5  :  6 218  :  230 5
5. TJ Sokol Brandýs nad Labem 4 0 4 3  :  8 213  :  237 3
6. VSC Čelákovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Pořadí

1. TJ Sparta Kutná Hora 10
2. VK Rakovník 10
3. TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 8
4. TJ Sokol Brandýs nad Labem 7
5. TJ Spartak Hořovice 5
6. VSC Čelákovice 1

Skupina o 13. až 17. místo

Účastníky jsou pátá a šestá družstva ze skupin základní části.

Na každém turnaji se hraje systémem každý s každým.

1. kolo - 02.06.2019

1. VK Tuchlovice Tuchlovice B - Sedlčany 0:2 (-19,-19)
2. 2 hřiště Beroun - Přerov nad Labem 2:X
3. Sedlčany - Kolín B 2:1 (-22,17,11)
4. Přerov nad Labem - Tuchlovice B X:2
5. Kolín B - Beroun 1:2 (15,-20,-11)
6. Přerov nad Labem - Sedlčany X:2
7. Tuchlovice B - Kolín B 0:2 (-21,-21)
8. Sedlčany - Beroun 2:0 (20,19)
9. Kolín B - Přerov nad Labem 2:X
10. Beroun - Tuchlovice B 2:0 (18,23)

2. kolo - 09.06.2019

11. SK Volejbal Kolín Kolín B - Tuchlovice B 2:1 (10,-23,9)
12. 2 hřiště Přerov nad Labem - Beroun 1:2 (-12,20,-6)
13. Sedlčany - Tuchlovice B 2:0 (20,20)
14. Přerov nad Labem - Kolín B 0:2 (-10,-18)
15. Beroun - Sedlčany 0:2 (-19,-19)
16. Tuchlovice B - Přerov nad Labem 2:1 (-22,21,13)
17. Kolín B - Sedlčany 1:2 (-18,19,-7)
18. Tuchlovice B - Beroun 2:1 (13,-16,5)
19. Sedlčany - Přerov nad Labem 2:0 (19,22)
20. Beroun - Kolín B 0:2 (-15,-7)

Tabulka:

1. TJ Tatran Sedlčany 8 8 0 16  :  2 371  :  349 22
2. SK Volejbal Kolín B 8 5 3 13  :  7 422  :  312 17
3. TJ Lokomotiva Beroun 8 4 4 9  :  10 357  :  346 11
4. VK Tuchlovice B 8 3 5 7  :  12 323  :  415 8
5. TJ Sokol Přerov nad Labem 8 0 8 2  :  16 271  :  322 -2

Konečné pořadí

1. TJ EMĚ Mělník
2. TJ Lokomotiva Rakovník
3. SPP v Odoleně Vodě
4. VK PRASYL Mladá Boleslav
5. VK Benátky nad Jizerou B
6. KV Dobříš B
7. TJ Sparta Kutná Hora
8. VK Rakovník
9. TJ Sokol Mnichovo Hradiště B
10. TJ Sokol Brandýs nad Labem
11. TJ Spartak Hořovice
12. VSC Čelákovice
13. TJ Tatran Sedlčany
14. SK Volejbal Kolín B
15. TJ Lokomotiva Beroun
16. VK Tuchlovice B
17. TJ Sokol Přerov nad Labem