↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "C" (2017-2018)


Základní část

1. kolo - 02.09.2017

1. L. Rakovník - Hořovice 3:1 (-24,16,18,17)
2. Beroun - VK Rakovník 2:3 (-16,-17,15,11,-13)
3. Dobříš B - Sedlčany 2:3 (-19,-27,15,22,-10)
4. L. Rakovník - Hořovice 3:0 (13,10,18)
5. Beroun - VK Rakovník 3:2 (-21,23,-20,22,13)
6. Dobříš B - Sedlčany 1:3 (24,-21,-26,-23)

2. kolo - 09.09.2017

7. Hořovice - Sedlčany 0:3 (-21,-22,-19)
8. VK Rakovník - Dobříš B 3:0 (18,25,24)
9. L. Rakovník - Beroun 3:0 (13,15,23)
10. Hořovice - Sedlčany 3:0 (25,21,21)
11. VK Rakovník - Dobříš B 1:3 (-23,-14,22,-19)
12. L. Rakovník - Beroun 3:1 (-23,13,19,17)

3. kolo - 16.09.2017

13. Beroun - Hořovice 0:3 (-13,-13,-21)
14. Dobříš B - L. Rakovník 1:3 (22,-22,-21,-17)
15. Sedlčany - VK Rakovník 3:2 (21,-23,21,-17,9)
16. Beroun - Hořovice 1:3 (-22,-22,23,-17)
17. Dobříš B - L. Rakovník 1:3 (-19,-19,23,-21)
18. Sedlčany - VK Rakovník 3:1 (20,20,-20,20)

4. kolo - 23.09.2017

19. Hořovice - VK Rakovník 3:2 (-22,-22,23,23,13)
20. L. Rakovník - Sedlčany 3:0 (15,16,16)
21. Beroun - Dobříš B 0:3 (-17,-23,-18)
22. Hořovice - VK Rakovník 3:1 (22,16,-24,22)
23. L. Rakovník - Sedlčany 3:2 (22,-20,-20,22,9)
24. Beroun - Dobříš B 3:1 (14,14,-19,23)

5. kolo - 30.09.2017

25. Dobříš B - Hořovice 3:0 (23,25,20)
26. Sedlčany - Beroun 0:3 (-18,-16,-22)
27. 28.09.2017 VK Rakovník - L. Rakovník 0:3 (-21,-15,-15)
28. Dobříš B - Hořovice 3:0 (12,21,15)
29. Sedlčany - Beroun 1:3 (-20,-18,23,-20)
30. 28.09.2017 VK Rakovník - L. Rakovník 0:3 (-16,-12,-13)

6. kolo - 07.10.2017

31. Hořovice - L. Rakovník 3:1 (21,-22,23,15)
32. VK Rakovník - Beroun 2:3 (22,22,-18,-24,-5)
33. 08.10.2017 Sedlčany - Dobříš B 1:3 (-20,-18,13,-24)
34. Hořovice - L. Rakovník 1:3 (-23,23,-14,-20)
35. VK Rakovník - Beroun 3:0 (12,16,23)
36. 08.10.2017 Sedlčany - Dobříš B 3:2 (-21,18,-21,23,13)

7. kolo - 28.04.2018

37. Sedlčany - Hořovice
38. Dobříš B - VK Rakovník
39. Beroun - L. Rakovník
40. Sedlčany - Hořovice
41. Dobříš B - VK Rakovník
42. Beroun - L. Rakovník

8. kolo - 05.05.2018

43. Hořovice - Beroun
44. L. Rakovník - Dobříš B
45. VK Rakovník - Sedlčany
46. Hořovice - Beroun
47. L. Rakovník - Dobříš B
48. VK Rakovník - Sedlčany

9. kolo - 12.05.2018

49. VK Rakovník - Hořovice
50. Sedlčany - L. Rakovník
51. Dobříš B - Beroun
52. VK Rakovník - Hořovice
53. Sedlčany - L. Rakovník
54. Dobříš B - Beroun

10. kolo - 19.05.2018

55. Hořovice - Dobříš B
56. Beroun - Sedlčany
57. L. Rakovník - VK Rakovník
58. Hořovice - Dobříš B
59. Beroun - Sedlčany
60. L. Rakovník - VK Rakovník

Tabulka:

1. TJ Lokomotiva Rakovník 12 11 1 34  :  10 1054  :  833 32
2. TJ Spartak Hořovice 12 6 6 20  :  23 933  :  978 17
3. KV Dobříš B 12 5 7 23  :  23 1031  :  1024 17
4. TJ Tatran Sedlčany 12 6 6 22  :  26 1033  :  1073 16
5. TJ Lokomotiva Beroun 12 5 7 19  :  27 946  :  1007 14
6. VK Rakovník 12 3 9 20  :  29 1003  :  1085 12

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstvo na 5. a 6. místě ve skupině o 13.- 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 2. června a 9. června 2018. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2018-2019.